Τα ματς της Κυριακής - Τι δείχνει η τηλεόραση

 Το ντέρμπι κορυφής της Super League ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ, οι αναμετρήσεις του ποδοσφαιρικού και του μπασκετικού Παναθηναϊκού απέναντι σε Αστέρα Τρίπολης και Κολοσσό αντίστοιχα, η μονομαχία της Ατλέτικο με την Μπαρτσελόνα για την Πριμέρα Ντιβιζιόν και το Grand Prix της Formula 1 στο Άμπου Ντάμπι, ξεχωρίζoυν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

 

Αναλυτικά:

 

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς - Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

 

COSMOTE SPORT 6 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2019 Τελικός Απλού Ανδρών Τένις

 

12:15 ΕΡΤ Sports HD   Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Χάντμπολ

 

12:25 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

13:15 Novasports 3HD Τβέντε – Αγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Lyttos Beach ITF World Tour 2019 Τελικός Διπλού Ανδρών Τένις

 

13:30 Novasports 2HD Γιουβέντους – Σασσουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ντάρμσταντ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία  Ποδόσφαιρο

 

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Στουτγκάρδη – Νόρντχορν Moly Bundesliga  Χάντμπολ

 

15:00  ΕΡΤ Sports HD - COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Άμπου Ντάμπι Αγώνας

 

15:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας - Ολυμπιακός Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

 

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης   Super League Ποδόσφαιρο

 

15:30 ΕΡΤ2   Κολοσσός H Hotels - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

 

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Άρσεναλ   Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

16:00 Novasports 24 HD Λάτσιο – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

16:00  Novasports 5HD   Ναντ – Τουλούζ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

16:00 Novasports 3HD Ίντερ – ΣΠΑΛ Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

16:00 Novasports 4HD    Πάρμα – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League Μπάσκετ

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

17:15 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη ΑΟ - Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο

 

17:15 Novasports 2HD Άρης – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

 

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λαρντίνι Φιλοτράνο - Βολάλτο Καζέρτα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

 

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

 

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

19:00 Novasports 4HD Νάπολι – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD   Σαραγόσα - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

 

19:30 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεβάντε   Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ   Super League Ποδόσφαιρο

 

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD NCAA 2019 – 2020 Orlando Invitational Championship Game Μπάσκετ

 

20:35  COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς - Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

 

21:00 Novasports 3HD  Έμεν – Αϊντχόφεν  Ολλανδικό  Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

21:45 Novasports 4HD Βερόνα – Ρόμα  Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ζιλ Βισέντε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

22:00 Novasports 2HD Μονακό - Παρί Σεν Ζερμέν Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς - Ντάλας Μάβερικς NBA Μπάσκετ

 

  1. ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  2. LIFE STYLE